TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANININ MESAJI

T.C.

OYAKKENT 1. ETAP KONUTLARI

TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI

BAŞAKŞEHİR – İSTANBUL

 

KONU ; TYYK BAŞKANI MESAJI

 

1- SAYIN SİTE SAKİNLERİ / KAT MALİKLERİ, MAYIS 2020 AYINDA YAPILMASI PLANLI KAT MALİKLERİ GENEL KURUL TOPLANTILARI CORONAVİRÜS / COVİD-19 SALGIN HASTALIĞI NEDENİ İLE ALINMIŞ CUMHURBAŞKANLIĞI GENELGE KARARLARI (SOSYAL FAALİYET, DERNEK, KOOPERATİF, BİLİMSEL VS. TOPLANTILARININ YASAKLANMASI) KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLEMEMİŞTİR. BU NEDENLE 02 NİSAN 2020 TARİH VE 2020-49 NO.LU TOPLU YAPI TEMSİLCİLER KURULUNDA (TYTK) ALINAN KARAR GEREĞİNCE 2019-2020 DÖNEMİ İÇİN SEÇİMLE GELMİŞ MEVCUT BLOK YAPI YÖNETİMİ (YÖNETİCİ, DENETÇİ) VE TOPLU YAPI KURULLARININ (TYTK, TYYK, TYDK)  2020-2021 DÖNEMİNDE DE GÖREVLERİNE DEVAM ETMESİ KARAR ALTINA ALINMIŞTIR. BU DURUM VE TYYK BŞK.LIĞI 2020-2021 DİP (DÖNEM İŞLETME PROJESİ) /  BÜTÇE (TASLAK) YÖNETİM WEB SAYFASINDA YAYINLANMIŞ VE SİZLERE SMS / MAİL İLE BİLDİRİLMİŞTİR.


2. TYYK BŞK.LIĞI;


     BAŞKAN; HASAN NEZİHİ DENİZALP (C-01 BLOK YAPI YÖNETİCİSİ)

     BAŞKAN YARDIMCISI; HASAN KARAGÖZ (C-02 BLOK YAPI YÖNETİCİSİ) 

     MUHASİP / SAYMAN ÜYE; HAYATİ TURSUN (A-12 BLOK YAPI YÖNETİCİSİ) 

 

3. HİZMET ÖNCELİKLERİMİZ:

   A. İLGİLİ MEVZUAT, KAT MÜLKİYET KANUNU, YÖNETİM PLANI VE İLKE KARARLARI İLE TYTK TOPLANTI KARARLARI ÇERÇEVESİNDE SİTE YAŞANTISININ DÜZENLİ ŞEKİLDE YÜRÜTÜLMESİNİ SAĞLAMAK,

   B. SİTE SAKİNLERİNİN MAKUL / YASAL TALEPLERİNİ DEĞERLENDİRMEK, SAKİNLERİMİZİN GÜVENLİ BİR ORTAMDA, MUTLU VE HUZUR İÇERİSİNDE YAŞAMASINI TESİS VE İDAME ETMEK ÜZERE GEREKLİ TEDBİRLERİ ALMAK,

   C. SİTEMİZE KATMA DEĞER SAĞLAYARAK, SİZLERİN DE İLGİ, DUYARLILIK, DESTEK VE KATKILARINIZ  İLE BÖLGEMİZDE HER YÖNDEN  ÖRNEK      GÖSTEREBİLECEK MÜKEMMEL BİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ SAĞLAMAKTIR.

 

 4. SAYIN SİTE SAKİNLERİ / KAT MALİKLERİ,

 

A. 1120 ADET MESKEN OLARAK KULLANILAN BAĞIMSIZ BÖLÜMDEN OLUŞAN OYAKKENT 1. ETAP KONUTLARINDA; KARŞILIKLI SEVGİ VE SAYGI İLE BİRBİRİMİZE GÜLER YÜZLÜ VE ANLAYIŞLA DAVRANARAK, AİLE BİREYLERİMİZ İLE BLOK YAPI VE TOPLU YAPI KOMŞULARIMIZIN YAŞAM HAKLARINA SAYGI DUYARAK, HUZURLU VE MUTLU BİR YAŞANTI SÜRMEK, HEPİMİZİN DİLEĞİDİR.

    B. BLOK YAPI VE TOPLU YAPI YÖNETİMİNE YARDIMCI OLMANIZ, GEREKTİĞİNDE YAPICI UYARI VE ÖNERİLERDE BULUNMANIZ, BİZLERİ GAYRETLENDİRECEK VE MEMNUN EDECEKTİR.

    C. SİZLERİ VE AİLE BİREYLERİNİZİ BİLGİLENDİRMEK İÇİN HAZIRLANAN 2020 HAZİRAN TARİHLİ “YAŞAM REHBERİ” VE OYAK İNŞAAT A.Ş. TARAFINDAN EV TESLİMLERİNDE KAT MALİKLERİNE VERİLEN “OYAKKENT PROJESİ 1.ETAP TANITIM VE KULLANMA KILAVUZU”NU  DİKKATLİCE OKUMANIZ ÇOK  FAYDALI OLACAKTIR. DAİRENİZ, SİTE VE BLOK YAPI İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ BİRÇOK BİLGİYİ BU DOKÜMANLARDA VE YÖNETİM WEB SAYFASINDA BULABİLECEKSİNİZ.

 

5. SAYIN SİTE SAKİNLERİ / KAT MALİKLERİ, TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI, BU GÜNE KADAR, MÜMKÜN OLDUĞUNCA BENZERLERİ ARASINDA “DÜŞÜK AİDAT ALMA (2020-2021 BÜTÇE DÖNEMİNDE 3+1 DAİRE AİDATI 2.46 TL. /  M2.DİR) VE YÜKSEK KALİTEDE HİZMET VERME“  ANLAYIŞI İLE ÇALIŞMIŞ VE AYNI ANLAYIŞLA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDECEKTİR. BU DÖNEM UYGULANACAK OLAN TYYK BŞK.LIĞI 2020-2021 DÖNEMİ İŞLETME PROJESİ (DİP/BÜTÇE); İŞLETME, BAKIM VE ONARIM HARCAMALARI İLE DİĞER GİDER KALEMLERİNİ EN DÜŞÜK SEVİYEDE TUTMAK VE AZAMİ TASARRUF SAĞLAMAK VE DÖNEM İÇİNDE OLABİLECEK ARTIŞLARI KARŞILAMAK AMACI İLE HAZIRLANMIŞTIR.

 

6. BENZERLERİ ARASINDA SİTEMİZİN ULAŞMIŞ OLDUĞU YÜKSEK KALİTE STANDARDI  GEÇTİĞİMİZ DÖNEMLERDE, BLOK YAPI VE TOPLU YAPI YÖNETİMLERİNDE GÖREV ALAN DEĞERLİ  YÖNETİCİ VE DENETÇİLERİN BİR BAŞARISIDIR. KENDİLERİNE VE BU ÇALIŞMALARDAKİ İLGİ, KATKI VE  DESTEKLERİNİ EKSİK ETMEYEN SİZ SAYIN SİTE SAKİNLERİ VE KAT MALİKLERİNE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNAR, 2020 – 2021 DÖNEMİNDE GÖREVE DEVAM EDEN BLOK YAPI YÖNETİMLERİ VE KURUL ÜYELERİ OLARAK, BİZLERE DE AYNI DESTEĞİ SAĞLAYACAĞINIZ İNANCI İLE SAYGILARIMIZLA BİRLİKTE SAĞLIK VE HUZURLU BİR YAŞAM DİLERİZ.

 


 

 

 

  OYAKKENT 1. ETAP KONUTLARI  

TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI


NOT;

         2020 -2021 DÖNEMİNE AİT TYYK BŞK.LIĞI BİLGİLENDİRME MEKTUBU VE TYYK BŞK.LIĞI 2020-2021 DİP / BÜTÇESİ (KESİN) İLE TYYK BŞK.LIĞI YILLIK FAALİYET RAPORU VE TYDK BŞK.LIĞI YILLIK DENETLEME RAPORU HAZİRAN 2020 AY İÇİNDE YÖNETİM WEB SAYFASINDA YAYINLANACAK VE BU DURUM SİZLERE SMS, MAİL İLE BİLDİRİLECEKTİR.

_1442522862013_