TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANININ MESAJI

TC.

OYAKKENT 1. ETAP KONUTLARI

TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI

BAŞAKŞEHİR – İSTANBUL

 

KONU ; TYYK BAŞKANI MESAJI

 

1- SAYIN SİTE SAKİNLERİ VE KAT MALİKLERİ, MAYIS 2019 AYINDA YAPILAN KAT MALİKLERİ GENEL KURUL TOPLANTILARI SONUNDA OLUŞTURULAN TOPLU YAPI TEMSİLCİLER KURULU İLK TOPLANTISINDA 2019 - 2020 FAALİYET DÖNEMİ İÇİN TOPLU YAPI  YÖNETİM KURULU (TYYK) VE TOPLU YAPI DENETİM KURULU (TYDK) BAŞKANLIĞI ÜYE SEÇİMLERİNİ YAPMIŞTIR. 01 HAZİRAN 2019 TARİHİNDEN İTİBAREN AŞAĞIDAKİ GÖREV BÖLÜMÜNE GÖRE: SİZ SAYIN KAT MALİKLERİ VE SİTE  SAKİNLERİNE HİZMET AMACIYLA GÖREVİ DEVRALDIK.


2- TYYK BŞK.LIĞI;


BAŞKAN, HASAN KARAGÖZ ( C-02 BLOK YAPI YÖNETİCİSİ ),

BAŞKAN YARDIMCISI,HÜSEYİN KARABULUT ( A-01 BLOK YAPI YÖNETİCİSİ ) 

MUHASİP ÜYE, MEHMET SAĞIROĞLU ( A-05 BLOK YAPI YÖNETİCİSİ ) 

 

3- HİZMET ÖNCELİKLERİMİZ:


A- İLGİLİ MEVZUAT , KAT MÜLKİYET KANUNU , YÖNETİM PLANI VE İLKE KARARLARI İLE TYTK TOPLANTI KARARLARI ÇERÇEVESİNDE SİTE YAŞANTISININ DÜZENLİ ŞEKİLDE YÜRÜTÜLMESİNİ SAĞLAMAK ,


B- SİTE SAKİNLERİNİN MAKUL / YASAL TALEPLERİNİ DEĞERLENDİRMEK , SAKİNLERİMİZİN GÜVENLİ BİR ORTAMDA, MUTLU VE HUZUR İÇERİSİNDE YAŞAMASINI TESİS VE İDAME ETMEK ÜZERE  GEREKLİ TEDBİRLERİ ALMAK ,


C- SİTEMİZE KATMA DEĞER SAĞLAYARAK, SİZLERİN DE İLGİ, DUYARLILIK, DESTEK VE KATKILARINIZ  İLE BÖLGEMİZDE HER YÖNDEN  ÖRNEK GÖSTEREBİLECEK MÜKEMMEL BİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ SAĞLAMAKTIR.

 

4- SAYIN SİTE SAKİNLERİ VE KAT MALİKLERİ,

 

A- 1096+24 ADET MESKEN OLARAK KULLANILAN DAİREDEN OLUŞAN, OYAKKENT 1. ETAP KONUTLARINDA; KARŞILIKLI SEVGİ VE SAYGI İLE BİRBİRİMİZE GÜLER YÜZLÜ VE ANLAYIŞLA DAVRANARAK, AİLE BİREYLERİMİZ İLE BLOK YAPI VE SİTE KOMŞULARIMIZIN YAŞAM HAKLARINA SAYGI DUYARAK,HUZURLU VE MUTLU BİR YAŞANTI SÜRMEK, HEPİMİZİN DİLEĞİDİR.


B- BLOK YAPI VE SİTE YÖNETİMİNE YARDIMCI OLMANIZ, GEREKTİĞİNDE YAPICI UYARI VE ÖNERİLERDE BULUNMANIZ, BİZLERİ GAYRETLENDİRECEK VE MEMNUN EDECEKTİR.


C- SİZLERİ VE AİLE BİREYLERİNİZİ BİLGİLENDİRMEK İÇİN HAZIRLANAN “YAŞAM KURALLARI BROŞÜRÜ” VE OYAK İNŞAAT A.Ş. TARAFINDAN EV TESLİMLERİNDE KAT MALİKLERİNE VERİLEN “OYAKKENT PROJESİ 1.ETAP TANITIM VE KULLANMA KILAVUZU”NU  DİKKATLİCE OKUMANIZ ÇOK  FAYDALI OLACAKTIR. AYRICA DAİRENİZ, SİTE VE BLOK YAPI İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ BİRÇOK BİLGİYİ BU DÖKÜMANLARDA VE WEB SİTEMİZDE BULABİLECEKSİNİZ.

 

5- SAYIN SİTE SAKİNLERİ VE KAT MALİKLERİ, TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI, BU GÜNE KADAR, MÜMKÜN OLDUĞUNCA BENZERLERİ ARASINDA “DÜŞÜK AİDAT  ALMA VE YÜKSEK KALİTEDE HİZMET VERME“  ANLAYIŞI İLE ÇALIŞMIŞ VE AYNI ANLAYIŞLA ÇALIŞMALARINA  DEVAM EDECEKTİR.


6- BU DÖNEM UYGULANACAK OLAN TYYK BŞK.LIĞI 2019-2020 DÖNEMİ İŞLETME PROJESİ (DİP/BÜTÇE); İŞLETME, BAKIM VE ONARIM HARCAMALARI İLE DİĞER GİDER KALEMLERİNİ EN DÜŞÜK SEVİYEDE TUTMAK VE AZAMİ TASARRUF SAĞLAMAK GAYRETİYLE HAZIRLANMIŞTIR.

 

7- BENZERLERİ ARASINDA SİTEMİZİN ULAŞMIŞ OLDUĞU YÜKSEK KALİTE STANDARDI  GEÇTİĞİMİZ DÖNEMLERDE, BLOK YAPI VE TOPLU YAPI YÖNETİMLERİNDE GÖREV ALAN DEĞERLİ  YÖNETİCİ VE DENETÇİLERİN BİR BAŞARISIDIR. KENDİLERİNE VE BU ÇALIŞMALARDA İLGİ, KATKI VE  DESTEKLERİNİ EKSİK ETMEYEN SİZ SAYIN SİTE SAKİNLERİ VE KAT MALİKLERİNE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNAR, 2019 – 2020 DÖNEMİNDE GÖREV ALAN YÖNETİM KURULU VE DENETİM KURULU BAŞKANLIĞI ÜYELERİ OLARAK, BİZLERE DE AYNI DESTEĞİ SAĞLAYACAĞINIZ İNANCI İLE SAĞLIK VE HUZURLU BİR YAŞAM DİLERİZ.

SAYGILARIMIZLA.

 

 

 

  OYAKKENT 1. ETAP KONUTLARI 

TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI


NOT ; 2019 HAZİRAN AY İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN BLOK YAPI KAT MALİKLERİ GENEL KURUL TOPLANTI SONUÇLARI HAZİRAN AYI İÇİNDE SİTE YÖNETİMİNDE KAYITLI / BİLİNEN ADRESLERİNİZE GÖNDERİLECEKTİR.

_1442522862013_
▪ Reklam
_114419872013_